hirdetés

Tesztek

Xiaomi Qingping CGD1 ébresztőóra teszt
BangoodébresztőóraXiaomi
9.4
/10
írta: Don Kartács2020.03.13.

Xiaomi Qingping CGD1 ébresztőóra teszt

Okosabb, mint egy kínai ötéves

Ma már szinte nincs is olyan eszköz a Xiaomi kínálatában, ami valamilyen formában nem viseli magán az okoseszközök tulajdonságait. A Qingping terméke sem csak egy sima óra, applikációból vezérelhető, paraméterezhető a fényereje, az ébresztés dallama, az idő kijelzésén túl visszaadja a hőmérsékleti és páratartalom értékeket is. A legjobb viszont a kijelzője, ami tökéletesen pixelmentes. 4500 Ft-ba kerül a BGcab2a kuponkóddal, és ebben már a szállítás is benne van. Annak tükrében, hogy okosotthonba illeszthető, ez nagyon nem vészes összeg.

Blitzwolf okosotthon teszt
BanggoodBlitzWolfokosotthon
8.2
/10
írta: Don Kartács2020.03.07.

Blitzwolf okosotthon teszt

Árban verhetetlen, de vannak még hiányosságok

Komplett okosotthont tesztelni nem is annyira egyszerű. Főleg akkor nem, ha a piac egyik olyan szereplőjének termékeit kell górcső alá venni, aki a szegmensben annyira markánsan eddig nem volt jelen. A Blitzwolf viszont mindent megtett annak érdekében, hogy egy jól működő rendszert tegyen le az asztalra. Termékeik legfontosabb tulajdonsága azonban még mindig az alacsony ár, 24 000 Ft-ért gateway-jel egybekötött, négyérzékelős alap pakkot adnak, de egy okoskonnektor sem kerül 3-4000 Ft-nál többe. Lássuk, mit sikerült az elemekből összelegózni.

Blitzwolf BW-SHP7 okoskonnektor teszt
BanggoodBlitzWolfkonnektorokosotthon
8.8
/10
írta: SonkaMod2019.12.18.

Blitzwolf BW-SHP7 okoskonnektor teszt

Alexa, kapcsold be a dekor világítást!

Az okosotthonok alapvető kellékei az okoskonnektorok, amiket egy az egyben a falba szerelünk vagy a régi csatlakozóba szerzünk egy sima dugós verziót. Az SHP7 az utóbbiak csoportjába sorolható, azon belül pedig a két csatlakozós elosztók családjába, ahol remekül teljesít. 4100 forintba kerül, ami csatlakozónként 2050 forintot jelent, tehát elég jó áron beszerezhető. A gyártó okosotthon rendszerébe pedig kiválóan integrálható.

Xiaomi Yeelight YLXD42YL okoslámpa teszt
AlexaGearbestGoogle asszisztensIFTTTMi homeSiri
8.2
/10
írta: molcsa2019.10.25.

Xiaomi Yeelight YLXD42YL okoslámpa teszt

Nem csak szép, okos is

A Xiaomi Yeelight YLXD42YL nem az első okoslámpa a szériából, ami nálam jár, de ugyanolyan kellemes élményeket okozott. Az eddigi tapasztalatok alapján kijelenthető, hogy a Yeelight mennyezeti lámpákkal nem lehet melléfogni, stabilan hozzák a magas minőséget. Tesztalanyunkról is szinte csak jókat mondhatok, magas fényerővel, kellemes fénnyel világít, és egy rakás okos funkciója van, amikkel megkönnyíthetjük az életünket. A csillagos búrával is kapható lámpáért 29 000 Ft-ot kérnek most a Gearbesten a YEE480NEW kuponkóddal, és az EU Priority Line szállítással áfamentes érkezik.

Xiaomi Yeelight mennyezeti lámpák tesztje
AlexaGoogle asszisztensIFTTTMi homeokos otthonRGB
írta: molcsa2019.07.04.

Xiaomi Yeelight mennyezeti lámpák tesztje

Okos világítás okosba'

A Xiaomi Yeelight mennyezeti lámpák mindig is közkedvelt termékek voltak az okos otthon építők körében, hiszen szinte minden rendszerbe integrálhatóak és könnyen kezelhetőek. Eddig azért nem teszteltük őket, mert egyikünknek sem volt kedve leszerelni a meglévő világítását otthon, de annyiszor jeleztétek, hogy szeretnétek Yeelight tesztet, hogy végül beadtam a derekam. Két verziót is kipróbáltam: a 32 cm-es, 28 W-os YLXD01YL kódnevű UFO lámpát, ami a legnépszerűbb Yeelight modell, és a 65 centis, 50W-os bika verziót (YLXD02YL), amin még RGB hangulatvilágítás is van. Az elnevezés egyébként elég kusza, hivatalosan Yeelight LED Ceiling Light a kisebbik, 23.500 forintért elérhető modell, és Yeelight Galaxy LED Ceiling Light a nagyobbik, 50.000 forintért kapható változat (a cikk alján található kuponkódokkal). Ennek ellenére a különböző webshopokban ezeknek különböző egyéb szavakkal teledobált nevei alatt futnak, úgyhogy nem egyszerű a kiigazodás.

hirdetés