hirdetés

Cikkek

DJI Spark drón teszt
1080p 30fpsapplikáció alapúDJIdji sparkfollow megesztusvezérlés
8.8
/10
írta: molcsa2019.06.12.

DJI Spark drón teszt

Apple-ebb az Apple-nél

DJI Spark a piacot nagyjából 70%-ban uraló gyártó legkisebb, nem szénkefés modellje, amely tulajdonképpen felteszi a „polgári drónozás” i betűjére a pontot. Ha azt mondom, mindent tud, nem tévedek nagyot, pedig olyan funkciókkal is rendelkezik, amikre egy átlagember nem is gondol: stabilizált kamera, remek gesztusvezérlés, 720p élőkép, rendkívül stabil, GPS-es pozíciótartás, tárgyelkerülő és magasságtartó szenzorok, rendkívül kompakt méret, amelyről a kiváló hordozhatóság is tanúbizonyságot tesz. Nem nagyon van most ennél fejlettebb technológia, mindenkit meg fogunk győzni a teszt végére, hogy megéri az érte kért 161.000 forintot.

Telefonválogatás egy olyan meglepetéssel, ami mellett nem mehetünk el
Cafago
írta: Toobee2019.06.06.

Telefonválogatás egy olyan meglepetéssel, ami mellett nem mehetünk el

Nokia 3100 és a többiek

A mai válogatásban bemutatunk néhány jóárasított telefont. Különféle kategóriákban néztünk szét, úgyhogy bátran kattintson a cikkre, aki a hagyományos, nyomógombos megoldás híve, ugyanis újra kapható a Nokia 3100, de az is, aki a legmodernebb, pop-up kamerás mobilokra porcosodik. Nem telefon, de az ára miatt nem hagyhattuk ki a Xiaomi Mijia 1S-t sem, lassan 100.000 Ft alá kúszik be az egyik legjobb robotporszívó ára.

QCY T1C BT füles
bluetoothfülhallgatóQCYT1Ctrue wirelessTWS
8
/10
írta: Atika2019.06.06.

QCY T1C BT füles

Igazán vájárlessz

A QCY T1C az a füles, amivel kapcsolatban egy ideje megy már a vita, hogy akkor tényleg olyan jó-e, ár-érték arány bajnok vagy csak egy olcsó másolat? Az biztos, hogy Bluetooth 5.0 kapcsolattal működik, ehhez is adnak egy hordtokot amivel tölti önmagát és az egyik legolcsóbb termék a piacon, 6.500 Ft-os árával. Nézzük tényleg olyan jó-e, amilyennek sokan mondják.

Edifier W830BT fejhallgató teszt
bluetoothEdifierfejhallgatóheadsetvezetéknélküliW830BT
9
/10
írta: Atika2019.06.06.

Edifier W830BT fejhallgató teszt

Szerelem, első hallásra

Sokszor méltattam már a márkát, de azt hiszem most tényleg sikerült telibe találniuk a céltábla közepét az Edifier W830BT modelljükkel. A kifejezetten kellemes, háromféle színösszeállításban választható tokozás kiváló minőségű sugárzókat rejt, aptX veszteségmentes átvitellel operál, és olyan üzemidővel, amit le se merek írni a bevezetőben, de konkrétan eldobtam tőle az agyamat. Jelenleg 27.000 forint, így árának minden fillérét megéri, egyszerűen imádom.

Edifier W800 BT fejhallgató teszt
bluetoothEdifierfejhallgatóheadsetvezetéknélküliW800 BT
8.8
/10
írta: Atika2019.06.06.

Edifier W800 BT fejhallgató teszt

Jellegtelen tökéletesség

Ha valaki nem szereti az agybadugós zajkeltőket, akkor valószínűleg abba az irányba fog kacsingatni, ahol az Edifier W800 BT is megvetette a lábát, a Bluetooth képes fejhallgatók felé. A gyártó neve már önmagában erős érv a vétel mellett, amelyet a letisztult dizájn és a kellemes hangzás tesz kerek egésszé. A visszafogottságában is elegáns fülesért 13.500 forintot kérnek, ráadásul EU Priority Line-nal áfa- és vámmentesen rendelhetjük meg.

Sades SA-903 fejhallgató teszt
fejhallgatógamerheadsetSA-903Sades
8.8
/10
írta: Atika2019.06.06.

Sades SA-903 fejhallgató teszt

Gamernek született

Sades SA-903, a gyártó neve sokak számára ismerős lehet, hiszen ez az egyik olyan kínai brand, amelyik kiemelkedik a perifériagyártók szürke tömegéből. A teljes fület takaró kialakítás, a mikrofon és a kábelen elhelyezett vezérlőpanel meglehetősen kényelmes használatot tesz lehetővé, ezen felül virtuális 7.1-es hangot képes előállítani, a minősége pedig bőven kárpótol a kínai viszonylatban magasabb, 13.000 forintos árért.

Xiaomi Hybrid Pro fülhallgató teszt
fülhallgatóheadsetHybrid ProvezetékesXiaomi
9
/10
írta: Atika2019.06.06.

Xiaomi Hybrid Pro fülhallgató teszt

A jó még jobb lett

Újabb hibrid meghajtós füles landolt nálam a Xiaomi  Hybrid Pro személyében, amitől a korábban kipróbált In-Ear Headphones Prohoz hasonlóan remek teljesítményt várhatunk, hiszen tesztalanyunk annak javított kiadása. A névadás elég random, nem nehéz belebonyolódni a sok jelzőbe, amivel mostanában az új füleseiket illetik Xiaomiéknál, de a távvezérlő alapján könnyen beazonosíthatók a különböző verziók.

Lenovo Air vezeték nélkül fülhallgató teszt
AirbluetoothfülhallgatóheadsetLenovoTWS
9.2
/10
írta: Atika2019.06.04.

Lenovo Air vezeték nélkül fülhallgató teszt

A józan döntés

A Lenovo Air vezeték nélküli fülhallgató sok szempontból kiemelkedik a konkurensek táborából. Az ára azt gondolom nagyon megnyerő az AirPods-hoz képest, jellemzően 15-20.000 Ft között kapható áfamentes szállítással. A viselése meglepően kényelmes, az egész cuccról süt a minőség, a hangminősége pedig árkategórián felüli. Használható monó és sztereó módban is, tehát az autóban is tökéletes választás. Kell ennél több?

Blitzwolf BW-ANC1 fülhallgató teszt
BlitzWolfbluetoothBW-ANC1fülhallgatóheadsetnoise cancelling
8.6
/10
írta: Atika2019.06.04.

Blitzwolf BW-ANC1 fülhallgató teszt

Kizárja a zajokat

A BW-ANC1 a Blitzwolf hangtechnikai eszközök újabb tagja, ami egy nagyon hasznos dologgal emelkedik ki a társai közül, mégpedig azzal, hogy zajkioltós chippel rendelkezik. A fiatal gyártó jobbnál jobb termékeket ad ki, és nem csak töltők vagy hordozható akkumulátorok terén. A fülhallgató 15.000 forintba kerül, áfamentes Priority Direct Mail szállítási móddal.

Xiaomi soundbar teszt
bluetoothSoundbarXiaomi
8.6
/10
írta: molcsa2019.06.04.

Xiaomi soundbar teszt

Fiatalos és erős

A Xiaomi sem maradhatott ki a soundbar lázból, ezért természetesen ők is piacra dobták saját megoldásukat. A BlitzWolf és a Shunpad versenyzőit már kipróbáltuk, így komoly kihívás áll a 34.000 forintos Xiaomi soundbar előtt, ha ő akar lenni a mezőny győztese.

hirdetés