hirdetés

Az ételmaradékból kincs – Itt az új BlitzHome HQD-260-Plus

Látható, szagmentes komposztálás

hír
Az ételmaradékból kincs – Itt az új BlitzHome HQD-260-Plus 1

Forrás: Banggood – BlitzHome HQD-260-Plus

KATTAnt
írta: KATTAnt
2025-08-15

Na, itt egy újdonság, ami végre nemcsak szemet gyönyörködtető, de a növényeket is boldoggá, a szemetesedet pedig tehermentessé teszi – és most előrendelési áron viheted! A BlitzHome HQD-260-Plus konyhai komposztáló nemcsak egy menő konyhagép, hanem egy mini „zöld gyár”, ami a maradék kajádat 4–6 óra alatt száraz, tápanyagban gazdag növényi műtrágyává alakítja.

A készülék minden fontos tanúsítvánnyal rendelkezik (CE, FCC, RoHS, CB, IPX4), így biztonságos és megbízható. A dobozban megtalálod magát a komposztálót, a komposztvödröt, a szagszűrőt és a használati útmutatót.

Ha szeretnél egy konyhai kütyüt, amely egyszerre spórol helyet, pénzt, energiát és még a környezetet is védi, akkor a BlitzHome HQD-260-Plus most előrendelési áron, 71 100 FtAz árak a webshopok átváltási rátái miatt eltérőek lehetnek különböző pénznemek esetén (pl. ha Ft-ra állítjátok a webshopot, az árak rendszerint magasabbak, mint USD-re állítva). A cikkben feltüntetett árak tájékoztató jellegűek, és minden esetben a webshop felületén USD-ben (vagy EUR-ban, ha nincs USD lehetőség) kijelzett ár forintosított megfelelői (a cikk írásakor érvényes bankközi árfolyam szerint).-ért kötelező darab.

hirdetés